Przejdź do głównej zawartości

Kultura dla każdego.

Kulturadostepna.pl, to nowy, projekt stworzony dzięki Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Założeniem, było wyjście naprzeciw społeczeństwu, i pobudzenie jego świadomości kulturalnej, prezentując  w jednym miejscu ponad 7 tysięcy wydarzeń z całego kraju. Co najważniejsze - wydarzenia w większości są darmową ofertą, płatne - nie przekraczają sumy 20 zł.


Kulturadostępna.pl, to wyszukiwarka wydarzeń kulturalnych w skali całej Polski. Po wpisaniu lokalizacji, prezentuję użytkownikowi wysegregowane kategoriami  tematycznymi, wydarzenia z jego okolicy. Dzięki filtrom można przeszukiwać je pod kątem lokalizacji, daty rozpoczęcia, dostępności dla osób niepełnosprawnych czy rodzin z dziećmi.  Poza tym, strona umożliwia organizatorom publikację swoich wydarzeń w przeglądarce.Internauci znajdą także listę ciekawych miejsc, zabytków i instytucji kultury oraz bazę linków do legalnych zasobów kultury on-line.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .