Przejdź do głównej zawartości

Plan na weekend.

Nie  wiecie co robić w weekend? Kilka moich propozycji

Multikino, już po raz 17 zaprasza nas na  Noc Kina! Poprzednie edycje, zgromadziły  ponad 20 tysięcy widzów. Na czym polega akcja? Już Wam tłumaczę. Sieć Multikino w wybranych kinach na terenie całej Polski,  zaprasza nas na podróż z jednym biletem, gdzie będziemy uprawnieni do przemieszczania się po wszystkich salach z możliwością obejrzenia najciekawszych filmów ostatnich miesięcy. O szczegółowy repertuar warto zapytać w kinie do którego zamierzamy się wybrać. Bilety w cenie 18/15Facebook zł. Start 23:00. GORĄCO POLECAM!


         Zombie Walk, przejdzie ulicami Warszawy już po raz 9 - jak ten czas szybko leci, tyle ludzi, tyle wspomnień.  Marsz Truposzy, rusza  punkt godzina 18:00 tradycyjnie, spod fontanny przy małym parku pomiędzy  PKiN, a placykiem  przed Metra Centrum. Gdzie będzie można natknąć się na zombiaki? Jak co roku, przejdą ulicami: Marszałkowską, Chmielną  Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, aż do Kolumny Zygmunta na Placu Zamkowym.


         Dni Fantastyki, odbędą się pomiędzy 26-28 czerwca br. we Wrocławiu. Tegoroczny event, wraca do korzeni, motywem przewodnim będzie fantastyka i science fiction. XI edycja, odbędzie się pod hasłem „ Wielkie światy i epickie przygody w fantastyce”. Konwent oferuję nam pięć bloków tematyczny (literacki, nauki i technologii, komiksu i ilustracji, filmu i seriali oraz gier), nie zapominając o strefie Gry o Tron czy Władny Pierścieni. Wszelkie informację dotyczące biletów znajdują się na stronie eventu. Po raz dwudziesty trzeci Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy, rusza w Warszawie. Impreza odbywać się będzie w dniach: 28 czerwca oraz 3-4 lipca br. Harmonogram wydarzeń, dostępny jest pod adresem strony.

        
 Off the plate music stage – trzy dni koncertów, dobywających się na błoniach Stadionu Narodowego. Scena  koncertowa w ramach Festiwalu Piwnych Smaków, mająca na celu ukazać przekrój najważniejszych artystów polskiej sceny alternatywnej, ukazując przy tym bogactwo niezależnego rynku. Wśród artystów usłyszymy min.: The And, Skubas, Sorry Boys, Magnificent Muttley, Pustki oraz Iza Lach. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Człowiek – scyzoryk.

Kiedy Daniel Radcliffe, gra zwłoki.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.