Bright Future – zapowiedź.


Gra obok której nie można przejść obojętnie.

1 lipca, na platformie wspieram.to ruszyła zbiórka na postapokaliptyczną grę Bright Future. Gra przygotowywana jest w pocie czoła oraz z zachowaniem najmniejszych szczegółów, dzięki ekipie z Ogry Games. Celem jest wydanie gry, w jeszcze lepszej wersji, niż oryginalna, co może wydawnictwu otworzyć szeroką drogę oraz dać niepowtarzalny znak rozpoznawczy. Warto wspomnieć, że wydawnictwo szturmem weszło na rynek z grą Metro 2033 zdobywając natychmiast serca graczy.

Tło fabularne, prezentuje się następująco : Szalony Generał wcisnął czerwony guzik. Wystrzelenie pierwszych rakiet rozpoczęło wojnę nuklearną, która obróciła Ziemię w zgliszcza. Aby przetrwać, ludzkość została zmuszona do ukrycia się głęboko pod ziemią. Nowym schronieniem stały się przeróżne podziemne budowle, tunele oraz bunkry i schrony z okresu Zimnej Wojny.

Historia Bright Future, dzieje się w świecie po wybuchu wojny atomowej, gdzie ludzkość musi walczyć nie tylko z przeciwnościami losu, stworami czy mutantami, ale także z samą sobą.Kto może, niech wspiera : https://wspieram.to/brightfuture

DZIĘKUJĘ

Komentarze

Popularne posty