Przejdź do głównej zawartości

Lato z książką w Łebie

Start już jutro!


W tym roku, po raz czwarty wydawnictwo Zysk – Ska zaprasza nas do Łeby. Wydarzenie odbędzie się między 17-19 lipca br. i  ma na celu wsparcie czytelnictwa w kraju nad Wisłą. Poza głównym organizatorem, do akcji włączyli się: Narodowe Centrum Kultury, Grupa Wydawnicza Publicat oraz wydawnictwo Muza.

W przeciągu kilku dni, uczestnicy będą mogli spotkać się z autorami popularnych wydawnictw oraz innymi wspaniałymi gośćmi. Organizatorzy zapewniają nas o masie atrakcji - konkursach, grach, zabawach z książką.

W najnowszej odsłonie, swój udział potwierdziło ponad 20 gości, wśród których znaleźli się min. Wojciec Cejrowski, Dariusz Dziekanowski, Marcin Wilk, Natalia Gacka, Bogusław Chrabota, a dla najmłodszych sam Pan Pierdziołka.W imieniu wydawnictwa Zysk i S-ka, serdecznie zapraszam na Lato z książką.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .