Przejdź do głównej zawartości

Mieć, czego dusza zapragnie.Terry Jones, znany wszystkim z grupy komediowej Monty Python powraca w nowej odsłonie

 
Pomysł na film narodził się w głowie Jonesa wiele lat temu, gdy przeczytał opowiadanie „The Man Who Could Work Miracles”, z miejsca przystąpił do prac nad scenariuszem.

Obcy przechwytują sondę kosmiczną Pioneer, kiedy ta zbliża się do granicy Układu Słonecznego. Zastanawiają się, czy powinni unicestwić Ziemię i jej mieszkańców dla dobra Międzygalaktycznej Społeczności, muszą jednak trzymać się ustanowionych kosmicznych praw. Dają więc ludziom szansę, żeby dowiedli swojej wartości.  „Wybierają losowo jednego przedstawiciela gatunku, który okazuje się być nauczycielem gimnazjalnym”. Po dokonaniu tego jakże trafnego wyboru, oddają w jego ręce międzygalaktyczne moce. Los planety będzie zależeć od sposobu, w jaki wybraniec je wykorzysta.

Film do obejrzenia w kinach od 14 sierpnia br.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .