Przejdź do głównej zawartości

Multikino – więcej niż kino


Po raz kolejny, Multikino udowadnia, że sala kinowa może wynieść nas na szczyty możliwości sztuki, filmu czy muzyki.
Oto kilka najbliższych propozycji :

20 lipca –7 września - Multikino pokażę wystawę, która zgromadziła dzieła impresjonistów w Musée du Luxembourg w Paryżu, National Gallery w Londynie i Philadelphia Museum of Art.

23 lipca – British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „The Audience”. Sztukę zobaczymy na specjalne życzenie publiczności wzbogacony o nowe materiały dodatkowe przygotowane specjalnie dla widzów National Theatre Live: pytania i odpowiedzi.

24 lipca – Być może to już po raz ostatni kiedy weźmiemy udział w Bitwie o Śródziemie… Najbardziej epicki i legendarny ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni. W repertuarze: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca Pierścieni: Dwie Wieże oraz Władca Pierścieni: Powrót Króla.

W imieniu sieci kin Multikino, serdecznie Was zapraszam.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .