Przejdź do głównej zawartości

OldTown Festival 2115

Największe postapo w kraju, coraz bliżej.


Z ogromną radością, prezentuję Wam młodych, zdolnych, skromnych z olbrzymią pasją w sercu – OldTown Festival, to coś więcej niż wydarzenie, larp i inne atrakcje - to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą (organizatorzy, jak i uczestnicy).

Po raz kolejny już w najbliższy poniedziałek, na terenie opuszczonego lotniska w Stargardzie Szczecińskim, będziecie mogli poczuć klimat świata po zagładzie nuklearnej.

Jak mówią sami organizatorzy – OldTown, to impreza plenerowa, utrzymana w klimacie postapokaliptycznego science-fiction. W trakcie sześciu dni, na uczestników czeka moc atrakcji:

1.Trzydniowy Larp – przeniesiecie się do plenerowego, improwizowanego teatru, gdzie każdy z Was będzie aktorem, charakteryzatorem, scenarzystą i reżyserem w jednej osobie. Podczas trzech dni, razem z setką pozostałych graczy, przeniesiecie się do postapokaliptycznego miasteczka, tworząc na nowo jego historię.

2.Sport na arenie – Jugger, czyli sport drużynowy wzorowany filmem „Krew bohaterów”. Najważniejsze elementy, to: zwinność, strategia, szybkość oraz sprawne posługiwanie się otulinową bronią. Wszystko by zdobyć czaszkę i umieścić ja w oponie przeciwnej drużyny. W trakcie festiwalu, odbędą się mecze turniejowe Polskiej Ligii Juggera.

3.Koncerty plenerowe – rockowe, wieczory wypełnione cudowną muzyką po brzegi. Imprezy taneczne ruszają zaraz po larpie, poza wspomnianymi rockowymi riffami, noc należeć będzie do Djów oraz industrialnych brzmień, które podobno pobudzą nawet martwego ghula.

4.Występy teatralne – lenistwo z perspektywy widza, po trzydniowym larpie. Organizatorzy przygotowali niespodziankę, pod postacią warsztatów artystycznych.

Na nowej, przepięknie odświeżonej stronie, OldTown znajdziecie wiele przydatnych informacji, które jeszcze bardziej przybliżą Wam wydarzenie i zachęcą do wzięcia w nim udziału. Impreza odbędzie się między 20-26 lipca br.

Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam przyjaciół z OldTown i 3mam za nich mocno kciuki, dziękując jednocześnie za wsparcie przy obu moich projektach oraz możliwość objęcia Festivalu patronatem medialnym.


Pakujcie namioty, zabierzcie znajomych i pamiętajcie w poniedziałek jest tylko jeden kierunek – OLDTOWN FESTIVAL.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .