Przejdź do głównej zawartości

Kazimiernikejszyn 2015


Cztery dni radości, muzyki, gier i sztuki w Kazimierzu Dolnym.


O Festiwalu Kaizmiernikejszyn, dowiedziałam się rok temu od Włodka Dembowskiego, dzięki zaproszeniu na jednym z portali społecznościowych. Jak mówią sami organizatorzy, impreza to czysta petarda, pełen chill nad rzeką, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami, „domkami” na drzewach i masażami w kilku technikach. To wszystko okraszone przecudowną muzyką na żywo, dzięki artystom którzy cenią zabawę oraz kontakt z publiką.

Kazimiernikejszyn to także sport i aktywność, tutaj znajdziemy min. balonową piłkę nożną, rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, landkiting, konkurencje sprawnościowe, bieg wąwozami i tysiące różnych innych, oryginalnych, freakowych przygód.

W roku na koncertach zagrają min. Masala Sound System, Akurat, Nosowska, Łaki Łan, Dziady Kazimierskie, Grubson, Damian Syjonfam.

Impreza trwa cztery dni: 9-12 lipca br. Każdy dzień, to nowe atrakcje, dzięki czemu, żaden z uczestników nie poczuje się znudzony oraz zamulony. Festiwal w swojej ofercie posiada pakiety karnetów, ułożone wg. potrzeb uczestników, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, za przystępną cenę.

Warto wspomnieć, że w sezonie zimowym odbywa się Zimiernikejszyn.

W imieniu organizatorów, zapraszam Was w ten weekend do Kazimierza Dolnego. Tego nie można przegapić.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .