Przejdź do głównej zawartości

Preacher – komiks na małym ekranie


Coraz bliżej, prawdopodobnej daty premiery serialu.

"Preacher" to adaptacja komiksu "Kaznodzieja", która jest przygotowywana przez Setha Rogena i Evana Goldberga dla stacji AMC. Twórcy, którzy są wielkimi fanami komiksu, napiszą i wyreżyserują pierwszy odcinek.

Serial opowiadać będzie o Jessym Custerze, teksańskim kaznodziei i alkoholiku, który pewnego dnia otrzymuje wezwanie do odszukania zbiegłego z niebios Boga. Pomagają mu w tym ukochana Tulip O'Hare oraz Cassidy - wampir z Irlandii. Na swojej drodze Jesse i reszta spotykają między innymi Herr Starra, Gębodupę czy Świętego od Morderców.

Wiele stacji próbowało pobudzić do żywych pomysł z serialem, nawet stacja HBO próbowała realizacji, lecz zrezygnowali z niej, ponieważ było to zbyt kontrowersyjne, za brutalne i za bardzo mroczne.

Czekamy z niecierpliwością, premiera zapowiedziana na 2016 r.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .