Przejdź do głównej zawartości

Scream Queens.


Nowa propozycja jesiennej ramówki od kanału Fox.


Oto przykład, wspólnej pracy ludzi odpowiedzialnych za Glee i American Horror Story. Ryan Murphy, Ian Brennan i Brad Falchuk, postanowili połączyć obsadę znaną z rozśpiewanego college’u i umieścić w horrorze. Owoc ich wspólnej pracy, będziemy mogli zobaczyć w jesiennej ramówce telewizji Fox.

Jak zapewniają nas twórcy, na ekranie zobaczymy horror okraszony komedią, z lekkim uśmiechem w stronę slasherów. Wg. założeń projekt ma być stworzony w formie antologii – każdy sezon to nowi bohaterowie i nowe historie ( brzmi znajomo?).

Odsłona nr jeden, zaprowadzi nas do t kampusu college’u, gdzie dochodzi do serii brutalnych morderstw. W projekt zaangażowali się min. Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Lea Michele, Abigail Breslin, Oliver Hundson, Nick Jonas oraz Ariana Grande.

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .