Przejdź do głównej zawartości

Back2Music Fest: Maraton Foo Fighters


Multikino i Sony Music Poland zapraszają na cykl koncertów.

W ramach cyklu Multikino pokaże dwa koncerty Foo Figters: “Live at Wembley Stadium” oraz “Back and Forth by James Moll”. A wszystko to 11 sierpnia wybranych kinach sieci! Kapela, która przez lata nic się nie zmienia, która niebawem odwiedzi po raz drugi nasz kraj – mistrz muzyki, samouk Dave Grohl wraz z przyjaciółmi, zawitają na ekrany już jutro – nie może Was tam zabraknąć!

“Live at Wembley Stadium”
Zespół Foo Fighters przygotował gratkę dla fanów. Koncertowe wydawnictwo dokumentuje występ Amerykanów w Londynie. Materiał zarejestrowano podczas dwóch koncertów kapeli, które odbyły się na gigantycznym obiekcie sportowym w dniach 6 i 7 czerwca 2008, które promował, nagrodzony w Polsce statuetką Fryderyka, album "Echos, Silence, Patience & Grace".

“Back and Forth by James Moll”
Ponad dwugodzinny film dokumentalny ukazujący kulisy kariery gigantów muzyki rockowej - zespołu Foo Fighters. Dzięki filmowi fani zespołu oraz dobrego brzmienia będą mieć niecodzienną okazję przyglądać się zespołowi podczas pracy w studiu nagraniowym, na planie klipów oraz dowiedzieć się, co dzieję się za scena podczas wielkich, stadionowych koncertów. Na 'Back And Forth' zarejestrowane zostały także unikatowe zdjęcia, kiedy to Dave Grohl wraz z kolegami i gośćmi, nagrywali materiał na najnowszą, bestsellerową płytę 'Wasting Light'. 'Back And Forth' to obowiązkowa pozycja każdego fana dobrego rocka.

Maraton koncertowy Foo Fighters w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” odbędzie się 11 sierpnia 2015 w wybranych kinach sieci Multikino i Silver Screen.

Serdecznie zapraszam!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .