Przejdź do głównej zawartości

Board and Dice na Wspieram.to


Dorzuć się do projektu i stwórzmy coś razem.

Od czwartku, pod adresem https://wspieram.to/blackdice, możemy wspierać ekipę Board and Dice w ich najnowszym de facto „ pirackim” projekcie The Curse of The Blac Dice.

Jak czytamy, w trakcie rozgrywki wcielamy się w piratów stanowiących załogę okrętu, którzy aby dotrzeć łajbą do końca podróży, są zmuszeni do współpracy. Warto pamiętać, że piracka natura to krętactwo, podstępek i sztuczny uśmiech, a przeklęte kości i skarby skrzące się na horyzoncie powodują, że nuta chciwości budzi się w każdym z piratów. Najsprawniejszy pirat, który w swoich działaniach wykaże się pirackim sprytem, ale jednocześnie będzie potrafił współpracować z innymi, tak, by nie utracić zdobytych w pocie czoła skarbów.

Celem projektu na Wspieram.to, jest wydanie gry The Curse of The Black Dice w wersji kolekcjonerskiej z kostkami produkcji Q-Workshop i dodatkowymi elementami, urozmaicającymi rozgrywkę.

Piraci, nie zastanawiajcie się, linkujcie i wspierajcie!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .