Przejdź do głównej zawartości

EA SPORTS FIFA 16


Bukiet nowości już we wrześniu.

Electronic Arts podczas targów elektronicznej rozrywki gamescom 2015 zaprezentowało nowe materiały z nadchodzącej gry piłkarskiej EA SPORTS FIFA 16.

Oprócz najsłynniejszych nazwisk piłkarzy, a także najlepszych klubów z całego świata, w najnowszej odsłonie FIFA pojawi się również Ekstraklasa.

FIFA 16 w swojej ofercie oferuję nam min.:

- FUT Draft, zbuduj skład, na każdą pozycję wybierając jednego z pięciu losowych piłkarzy z całej bazy danych Ultimate Team, po czym rozegraj do czterech meczów, aby zdobyć wspaniałe nagrody.

Ponad 450 nowych i zaktualizowanych głów piłkarzy. Do tego nowe warunki pogodowe, przyśpiewki piłkarskie, jakie zostały zarejestrowane podczas prawdziwych meczy, ekskluzywne grafiki ze świeżo dodanymi stadionami.

- po raz pierwszy w FIFA, będzie można zagrać jedną z dwunastu reprezentacji narodowych kobiet. Drużyny będą dostępne w tzw „Szybkim meczu” oraz rozgrywkach online.

- nowy sposób prezentacji, dynamiczny komentarz zmienia się w zależności od statystyk i historii Twojego klubu. Na przykład jeśli któryś z piłkarzy uzbiera okrągłą liczbę bramek, komentatorzy nie omieszkają o tym wspomnieć. Podczas meczów ujrzysz też więcej informacji o swoich zawodnikach.

Te oraz wiele innych niespodzianek, czeka nas już 24 września. Gra dostępna na komputery PC oraz konsole XBOX One, XBOX 360, PlayStation 4 i PlayStation 3.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .