Przejdź do głównej zawartości

Młodzi zdolni i z humorem

Wampiry po raz kolejny, zaatakują ekran.


EMEM, to grupa młodych, zdolnych ludzi z pasją - czyli to co lubię najmocniej i kibicuję za każdym razem całym serduchem. Od kilku dni na polakpotrafi.pl, możemy wspierać ich projekt, jakim jest czarna komedia o dźwięcznie brzmiącym tytule "Ssij".

Fabuła opowiada nam losy Bernarda Kalińskiego, wampira znużonego łatwością pożywiania się jaką zagwarantowała mu popularność powieści, w której gimnazjalistka romansuje z wampirem noszącym rurki. Postanawia pozbyć się problemu u źródła. Zamierza zlikwidować autora powieści, pana Stefana Majora.

Grupa EMEM, staje naprzeciw popkulturze okraszonej Zmierzchem i całej bandzie pseudo Wampirów, dając nam do myślenia co by powiedział Dracula czy  Nosferatu stając oko w oko z bandą Cullenów.

Klikajcie poniższy link i zasysajcie to co najlepsze! Każda złotówka, każdy grosik, zostanie przekazany na stworzenie lepszych efektów specjalnych, kostiumów i na nagranie dodatkowej sceny - narady legendarnych wampirów na Zamku Żywieckim.

 https://polakpotrafi.pl/projekt/czarna-komedia-ssij

DO DZIEŁA! 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .