Przejdź do głównej zawartości

Roguc z wąsem czy bez? O nowym albumie


Jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku, coraz bliżej.

Przed chwilą światło dzienne ujrzała, okładka najnowszego albumu Piotrka Roguckiego J.P.Śliwa. Za szatę graficzną odpowiada Wojtek Domagalski. Premiera krążka już 16 października br., a my od kilku dni możemy zasłuchiwać się w singlu Dobrze, promującym wydawnictwo, za którego wideoklip odpowiada Zosia Zija i Jacek Piórko.

I chociaż, opinie są podzielone, to sam artysta powtarza, że zmienił swój stosunek do muzyki . Dźwięki, jakie usłyszymy zapewne mogą nas zaskoczyć. Sam Roguc mówi:

„To próba podejścia do albumu muzycznego, z zakresu muzyki rozrywkowej, jako do dzieła artystycznego porównywalnego z instalacjami, rzeźbami lub collage’ami współczesnych twórców.”

Oby śmietanka bijąca z udziału w jednym z tzw. talent show, nie przyćmiła nam tego, za co tak bardzo kochamy Piotra, oby Roguc z wąsem okazał się równie dobrym co Roguc bez wąsa.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .