Przejdź do głównej zawartości

Wyczekiwana FIFA16, już jest.

Dzisiaj swoja premierę w Polsce ma FIFA 16.

Jakiś czas temu, prezentowałam Wam nowinki, jakie będą czekały nas w najnowszej odsłonie sportowej walki prosto od Electronic Arts. Gra dostępna jest w wersji stacjonarnej, jak również cyfrowej. FIFA16, zbiera znakomite recenzje na całym świecie. Zasiadając do rozgrywki, mamy możliwość rozgrywania meczów z udziałem klubów Ekstraklasy. Warto zaznaczyć, że 16 klubów zostało odtworzonych, zachowując najmniejsze szczegóły, przy wykorzystaniu pełnej licencji.

Zapewne polskich graczy ucieszy wiadomość, o duecie Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Obaj komentatorzy, zamknęli się w studio na 40 dnia, aby nagrać 43 tys. kwestii dialogowych oraz ponad 8 tys.nazwisk piłkarzy.

Dzięki innowacjom, gra wprowadza indywidualny charakter dla każdego z graczy. Pojawiły się dwie funkcje: turnieje przedsezonowe oraz treningi zawodników.

Serdecznie zapraszam do rozgrywki.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .