Przejdź do głównej zawartości

FALKON


Lubelskie święto fantastyki.

Właśnie ruszyło, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń fanów fantastyki . Spotkania z pisarzami, gry planszowe, opowieści, LARP-y, wykłady i masa niespodzianek. Co roku do Lublina z tej okazji przyjeżdża coraz to więcej ludzi, których łączy niepowtarzalny świat, dalece oderwany od dnia dzisiejszego.

To już 16 edycja Festiwalu, która potrwa od piątku (6.11.br) do późnej pory niedzielnej (8.11.br). W trakcie tych dni, będzie można min. spotkać się z pisarzami jak Andrzej Pilipiuk, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Komuda, Stefan Darda, Aneta Jadowska czy Jarosław Grzędowicz.

Falkon to także wykłady tematyczne i spotkania, umożliwiające przybliżyć uczestnikom temat fantastyki, ale również horroru czy granic kulturowych, z jakimi coraz częściej spotykamy się w dniu codziennym.

Będąc na targach, nie zapomnijcie o strefie Gamesroom, insygnowanej znakiem Rebel.pl oraz Konsolówce, gdzie czekać będą na Was takie tytuły jak: Mortal Kombat 9, Injustice, Mario Kart czy Tekken Tag Tournament 2.

W ofercie Festiwalu, znajdziecie także hipnotyzujące oko cosplay'e i stoiska z książkami, gadżetami, strojami, figurkami i modelami – zapewne w tym roku motywem przewodnim, będą Gwiezdne Wojny i Wiedźmin.

Serdecznie zapraszam!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .