Przejdź do głównej zawartości

Game of Thrones - PREMIERA GRY

Wydawnictwo Techland, rozpieszcza fanów G.R.R.Martina.

Już jutro, na polskim rynku pojawi się jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, oparta w uniwersum Gry o Tron.
Wydawnictwo, będzie dostępne na platformy PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Gra oparta o kultowy serial HBO, a także prozę George'a M.M.Martina, przedstawia okrutne losy pięciu rodów walczących o prymat i Żelazny Tron. Intrygi, kłamstwa, zemsty, morderstwa zostały podane  w konwencji nieliniowej gry przygodowej, za stworzenie której odpowiada studio Telltale Games.

Gracz zostanie wciągnięty w wir zdarzeń, jako członek dumnej rodziny Forresterów - zabieg ma na celu przedstawienie nowej perspektywy zdarzeń, nie znanej dotąd z serialu czy książki. Podczas przygody, zwiedzimy znane z serialu miejsca, jak chociażby Królewska Przystań, Mur czy Winterfell. Głosy bohaterów, należą do aktorów znanych z serialu. min. Peter Dinklage,  Kit Harington czy Emilia Clarke.

W przypadku wersji na Ps 3, PS 4 oraz PC, rozgrywka będzie oparta o pięć epizodów - szósty, będzie można nabyć online. W przypadku Xbox One oraz Xbox 360, na płycie dostepny będzie jeden epizod, reszta do nabycia w sieci.

Serdecznie zapraszam!
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .