Przejdź do głównej zawartości

Go, go Power Rangers


Kultowy serial lat 90-ątych, na wielkim ekranie.

Jak donoszą informację, najsłynniejsi kolorowi Rangersi powrócą niebawem. Premiera serialu, odbyła się 28 sierpnia 1993r i mimo upływu czasu, Wojownicy nadal żyją na małym ekranie oraz w naszych sercach. Obsada filmu w reżyserii Deana Israelite’a wciąż jest kompletowana. Wiadomo już, że w rolę czarnego wojownika wcieli się Ludi Lin. W obsadzie znaleźli się także Naomi Scott jako różowa wojowniczka, RJ Cyler jako niebieski wojownik oraz Dacre Montgomery jako czerwony wojownik. Rewelacyjne widowisko na miarę produkcji Marvela gwarantują współtwórcy filmu zaangażowani wcześniej przy takich produkcjach jak: „X-Men: Pierwsza klasa” czy „Thor”.

Wiadomo już, że film ma rozpoczynać prolog, którego akcja rozgrywać się będzie 65 milionów lat temu na Ziemi. Power Rangers prowadzą wojnę z Ritą Repulsą, podczas której dochodzi do olbrzymiego wybuchu. Po tych wydarzeniach, mentor Power Rangers – Zordon, budzi się w teraźniejszym świecie, choć nie jest już postacią z krwi i kości. Robot Alpha 5 informuje go, że Rita Repulsa nie zginęła, w dodatku również się przebudziła. Znajduje się gdzieś na terenie Rosji, skąd organizuje akcję gromadzenia złota, które jest jej niezbędne do odbudowania potęgi wojownika Goldara. Z wyliczeń Alphy 5 wynika, że potrzebną ilość kruszcu uda jej się zgromadzić w 71 godzin. Zordon jest przerażony, czy zdąży zebrać wojowników „Power Rangers” i uratować świat przed zagładą?
Czekam z niecierpliwością .


Nowinki związane z produkcją, można śledzić poniżej:
  https://www.facebook.com/PowerRangersMovie

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .