Przejdź do głównej zawartości

Multikino, więcej niż kino


Nie samym Bondem kino żyję.

Już dzisiaj na ekranach sieci kin Multikino, możemy oglądać przygody najnowszego Bonda. Daniel Craig, jako Bond, James Bond po raz kolejny udowodni nam, że agent może być tylko jeden.

Pamiętajmy, że Multikino, to nie tylko kino. Listopad zapowiada wiele wydarzeń:

· 12.11.2015 r. – Multikino i British Council zapraszają na transmisję sezonu 2015/2016 Royal Opera House. Na widzów będzie czekał mieszany program baletowy oraz światowa premiera Carmen w adaptacji Carlosa Acosty,

· 12.11.2015 r. – Listy do M. 2 przedpremierowo dla kobiet w ramach cyklu „Kino na obcasach”,

· 13.11.2015 r. – ENEMEF: Noc z listami do M. to kino lekkie, łatwe i przyjemne - to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści.


Poza tym od dzisiaj na ekranach możemy podziwiać niesamowitą Meryl Streep w dramacie Sufrażystka, dla najmłodszych animowane Rabusie fistaszków.

Serdecznie polecam!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .