Przejdź do głównej zawartości

KONKURS, KONKURS, KONKURS! Ostatni dzień.

Coraz mniej czasu.


Witajcie, nowy tydzień, niebawem nowy miesiąc, tak więc i nowe możliwości, a co za tym idzie konkurs. Do zgarnięcia najnowsza powieść Rafała Dębskiego zat. Wilkozacy, spod skrzydeł Fabryki Słów.

Jak czytamy z zapowiedziach:

"Polska liże rany po pierwszym rozbiorze, a Sicz Zaporoska stoi u progu zagłady. Krwawa Katarzyna, przez Rosjan zwana Wielką, nie wybacza nigdy i nikomu. Nie daruje też Kozakom ostatniego powstania, wznieconego przez Jemieliana Pugaczowa. Lecz przede wszystkim nie daruje im umiłowania wolności. Bo Katarzyna to Rosja, a Rosja nie toleruje wolnej myśli i wolnej woli. W efekcie dzielni mołojcy oraz dawni konfederaci barscy muszą stanąć ramię w ramię przeciwko odwiecznym wrogom..."

Co zrobić, aby wyrwać mi egzemplarz - a jest ich nawet kilka. Wystarczy, że pod adres jejspojrzeniem@gmail.com, nadeślecie odpowiedź na następujące pytanie:

Jak brzmi imię oraz nazwisko, bohatera cyklu kryminałów autorstwa Rafała Dębskiego?

W temacie wpisujcie Wilkozacy.

Na odpowiedzi, czekam do czwartku - POWODZENIA!  :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .