Przejdź do głównej zawartości

Mikołajki w Multikinie

5 i 6 grudnia moc atrakcji dla najmłodszych.

W repertuarze, znalazły się animacja Dobry dinozaur oraz przedpremierowo ekranizacja bestsellerowej powieści dla młodzieży Bella i Sebastian 2. Przy zakupie biletu na seans familijny, każda z pociech otrzyma plakat.

Dobry Dinozaur , opowiada o przyjaźni pomiędzy  Arlo - dinozaurem, a małym chłopcem - Bąbelem. Twórcą animacji, jest znane Pixar Animation Studio.


Bella i Sebastian 2, Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Dodatkowo i tradycyjnie o godzinie 10.30, w sieci kin Multikino odbędą się poranki dla najmłodszych razem z niebieską lokomotywą Tomkiem i jego Przyjaciółmi w nowe serii Legenda o zaginionym skarbie.
O 12.00 zagadki, tajemnice i masa przygód, czyli Detektywistyczne Biuro Lassego i i Mai.Stella Nostra.

Serdecznie zapraszam!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .