Przejdź do głównej zawartości

Premiera Valhalla Hills.


Wikingowie nadciągają !

Dzisiaj jest premiera Valhalla Hills, duchowego spadkobiercy serii The Settlers.Gracz obejmuje kontrolę nad wikingami, którzy potrzebują pomocy w dotarciu do mitycznego raju wojowników, tytułowej Valhalli. To będzie wymagało rozbudowy swojej osady i przydzielania zadań swoim walecznym a przesympatycznym podwładnym, próbującym zdobyć szczyt góry.

Za grę, odpowiedzialna jest ekipa architektów sukcesu The Seetlers, ze studia Funactis. Wyzwanie o tyle ciekawe, że wertykalność środowiska ma bardzo istotny wpływ na przebieg całej rozgrywki - m wyżej się pniemy, tym więcej przeszkód na naszej drodze.

Villa Hills, przeznaczona jest na platformę PC . Polskie wydanie, to Edycja Wzbogacona, w zestawie znajdziemy min: Season Pass z dwoma DLC, plakat,cyfrowy artbook oraz soundtrack.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .