Przejdź do głównej zawartości

Pierwszy w Warszawie przedpremierowy pokaz z udziałem twórców.

#Wszystkogra, musical którego nie można przegapić.

Serdecznie zapraszam, w imieniu Kina Atlantic, na pierwszy w Warszawie przedpremierowy pokaz filmu, podczas którego będzie można spotkać twórców. Swój udział potwierdzili: Agnieszka Glińska ( reżyser i scenarzysta) oraz aktorzy, Sebastian Fabijański, Eliza Rycembel, Irena Melcer, Karolina Czarnecka, Bartosz Żuchowski.

Film #Wszystkogra, to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia ( Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Rozmowę z Twórcami, poprowadzi Artur Wolski. Do zobaczenia 24 kwietnia br o godz.17.40 w Kinie Atlantic w Warszawie. Nie możecie tego przegapić!Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .