Przejdź do głównej zawartości

W łóżku z Madonną.

Wielki powrót na ekrany.

Już 19 kwietnia, po 25 latach, będzie można zobaczyć najgłośniejszy film muzyczny " W łóżku z Madonną". Seanse tylko w Multikinie.


Kontrowersyjny, ekshibicjonistyczny, dokument o prywatnym życiu Madonny za kulisami, miłosnych podbojach oraz osobistych tajemnicach.

Film wchodził na ekrany owiany aura skandalu. Jego prapremiera odbyła się w 1991 roku na festiwalu w Cannes. Powstał podczas pięciomiesięcznego tournee piosenkarki w 1990 roku. Reżyser filmu, Alek Keshishian, miał możliwość filmowania Madonny z zaskoczenia, w nieprzewidzianych sytuacjach. Cały dokument składa się z dwóch przeplatających sie części. Pierwsza to obszerne relacje z występów artystki z zespołem, w drugiej części znalazły się czarno-białe retrospekcje, które Madonna opatrzyła własnym komentarzem.

Serdecznie zapraszam, w imieniu Multikina.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .