Przejdź do głównej zawartości

"Śmietanka towarzyska" - Przedpremierowo.

Najnowszy Woody Allen już 23 lipca.

W imieniu Kina Atlantic, mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na niesamowity pokaz filmu, jednego z największych twórców minionych lat.

Woody Allen, tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jego filmy są zawsze hipnotyzujące, obrane w przepiękną scenerię oraz nazwiska najsłynniejszych aktorów -  w końcu, KAŻDY chce grać u Allena.

Śmietanka towarzyska, to kolejna zapowiadająca się sensacja kinowa, w opisie czytamy:

"Bobby  jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila  – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie . Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami."

Na ekranie będziemy mogli zobaczyć min. takie nazwiska jaj: Steve Carell,  Jesse Eisenberg, Blake Lively oraz Kristen Stewart. SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .