Przejdź do głównej zawartości

Go, go Power Rangers!

Wojownicy powracają.

Historia piątki zupełnie normalnych nastolatków, którzy musieli pokonać własne lęki i ograniczenia, aby móc stawić czoła swemu niesamowitemu przeznaczeniu - już w marcu 2017 na dużym ekranie!

Świat staje u progu zagłady - już niedługo może zostać całkowicie zniszczony przez wrogo nastawionych kosmicznych najeźdźców. Piątka nastolatków odkrywa w sobie zdolności, które mogą im pozwolić uratować planetę. Jednak zanim do tego dojdzie, muszą najpierw sprostować swoim codziennym problemom i stać się lojalną wobec siebie drużyną. Jeden za pięciu. Pięciu za jednego. Oto Power Rangers.

Producenci, takich hitów jak: "Saga Zmierzch", "Więzień Labiryntu", "Szklana Pułapka", przedstawiają kinową wersję jednego z najpopularniejszych seriali sci-fi w historii telewizji.
Kultowy serial jest punktem wyjścia super-nowoczesnego, zrealizowanego z wielkim rozmachem filmowego widowiska, które wznosi oryginał na zupełnie nowy poziom wyobraźni i realizacji.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .