Przejdź do głównej zawartości

Koniec zdjęć do siódmego sezonu Gry o tron.

Koniec wielkiej gry.

Wszystko wskazuję na to, że zdjęcia kręcone w Belfaście, do najnowszego, a zarazem ostatniego sezonu najbardziej popularnego serialu minionych lat, zostały zakończone.

Aktorzy, jak Emilia Clarke za pośrednictwem portali społecznościowych, zamieszczają informację odnośnie końca zdjęć do siódmego sezonu, zapewniając jednocześnie, że będzie zapierał dech w piersiach ;)  Z kolei, Peter Dinklage, już jakiś czas temu, został przyłapany przez fanów, kiedy to dokonywał ogromnej zmiany wyglądu, dość drastycznie odróżniającej się, od granej przez niego postaci Tyriona Lannistera. Niedawno, Conleth Hill, grający w serialu Varys'a, w jednym z wywiadów dał jasno do zrozumienia, że zakończył pracę na planie, a że zdjęcia potrwają co najmniej do końca lutego.


Wszystko wskazuję na to, że coraz bliżej do pierwszych komunikatów, ze strony kanały HBO, zapowiadających najnowszych i ostatni sezon Gry o tron.

CZEKAM niecierpliwie !


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .