Przejdź do głównej zawartości

Przedpremiery w Kinie Atlantic!

Nie możesz, tego przegapić.

Skoro pogoda nas nie rozpieszcza, a plany majówkowe gdzieś utkwiły w martwym polu, warto pomyśleć o dobrym filmie.
Tutaj zachęcam wszystkich pozostających na weekend w Stolicy, do odwiedzenia strony Kina Atlantic, ponieważ przygotowało ono mnóstwo nowości na zbliżający się wolny czas.

Jutro będziemy szczęśliwi: 28 kwietnia – 4 maja:

 Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…Song to song: 28 – 30 kwietnia:

Rock'n'rollowe love story mistrza kina Terrence'a Malicka z najlepszą obsadą roku, w której znaleźli się nominowani do Oscara Ryan Gosling, Michael Fassbender, zdobywczynie Oscara Natalie Portman, Cate Blanchett oraz Rooney Mara.

Song to Song, to współczesny romans rozgrywający się w fascynującym świecie muzycznej bohemy. BV( Gosling) i Faye (Mara) są szaleńczo zakochani w sobie marzycielami. Oprócz miłości, łączy ich pragnienie zaistnienia w show biznesie. Choć drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook (Fassbender), intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy nowa muza (Portman).Martwe wody: 1 – 3 maja: 
1910 rok, Flandria na północy Francji, ukochana rodzinna kraina reżysera. W okazałej willi żyje miejscowa arystokracja. Tuz obok w skromnych chatach mieszkają rybacy, których głównym zajęciem jest przenoszenie na swoich barkach lepiej urodzonych ludzi. Nagle na lokalnej plaży pojawia się gruby detektyw z asystentem, by rozwikłać sprawę tajemniczych zaginięć. Między arystokratką i wiejskim chłopakiem budzi się coś na kształt miłości.

Zwyczajna dziewczyna: 1 -3 maja:

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną pracę. Jednak czar szybko pryska, gdy okazuje się, że jej jedyne zadanie to wymyślanie "gadki szmatki", czyli... kobiecych dialogów.


Serdecznie zapraszam na weekend majowy z Kinem Atlantic w Warszawie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .