Przejdź do głównej zawartości

Paryż może poczekać.

Przedpremierowo w Multikinie.


Już w najbliższy czwartek, 20 lipca, o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino, wszystkie dziewczyny będą miały okazję wziąć udział w kolejnym cyklu Kino na obcasach.  Tym razem, na ekranie zobaczymy Paryż może poczekać.

Diane Lane (Pod słońcem Toskanii), powraca w fantastycznym filmowym klimacie. Paryż może poczekać, to idealna letnia komedia romantyczna, która dzięki niezapomnianym obrazom oraz wyszukanym daniom, zauroczy widza od pierwszego momentu.

O filmie czytamy:

Chociaż Eleonora Coppola jest dosyć dobrze znana w środowisku artystycznym, świat kina przypisuje jej zazwyczaj etykietkę żony legendarnego reżysera - Francisa Forda Coppoli oraz matki wyhątkowo uzdolnionych dzieci, Sofii i Romana. W 2009 roku wydarzyło się jednak coś, co zmieniło jej dotychczasowy plan na życie. Eleanor dostała bowiem strasznego kataru połączonego z bólami głowy, że nie mogła zmusić się do latania. Tak się  natomiast złożyło, że towarzyszyła właśnie mężowi w festiwalu filmowym w Cannes. Po jego zakończeniu oboje mieli wyruszyć w podróż po Europie Wschodniej, gdzie twórca Ojca Chrzestnego miał odbyć szereg spotkań biznesowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Problem został jednak szybko zażegnany. Jak się okazało, wieloletni wspólnik Francisa Forda Cappoli, Francuz z urodzenia, przymierzał się właśnie do powrotu samochodem do Paryża. Mężczyzna zasugerował, by eleanor towarzyszyła mu podczas podróży, a ona z radością przyjęła zaproszenie.

 Kino na obcasach to także moc niespodzianek, nagród oraz upominków od partnerów wydarzenia. Szczegóły wieczoru na stronie Multikina.

Zapraszam :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .