Przejdź do głównej zawartości

Małgośka autorstwa Anny Nejman - ZAPOWIEDŹ


Powieść, która trzeba przeczytać

Za klika dni swoją premierę będzie mieć " Małgośka" autorstwa Anny Nejman. To wciągająca opowieść o tym, jak w trudnych sytuacjach zaskakujemy brawurą i inwencją, o które nigdy byśmy siebie nie podejrzewali!  Wspaniała literacka podróż przez życie. Opowieść o przyjaźni i odwadze wypełniona wielkimi emocjami, barwną akcją i poruszającą relacją o przewrotności losu. Poznajemy w niej historię Małgośki - wyjątkowej bohaterki, w której każdy z nas odnajdzie przyjaciela, bratnią duszę i kwintesencję polskiego charakteru.

Małgośka" to historia dziewczyny ze spokojnej wsi, którą los popchnął w podróż za ocean. Nie dajce się zwieść sielskiej atmosferze tej powieści, bo tytułowa Małgośka jeszcze nie raz Was zaskoczy! 

W imieniu wydawnictwa Zysk i S-ka, serdecznie zapraszam do lektury.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .