Przejdź do głównej zawartości

Jak wykiwać Hollywood – Ava Wilder

 


Nie dajcie się zwieść okładce, która może sugerować Wam, że jest to książka dedykowana nastolatkom itd. Zawartość, bywa momentami tak pikantna, że nie jeden czytelnik, będzie mógł poczuć rumieńce na  swojej twarzy, dostajemy życie (w) Hollywood w szybkiej pigułce.

 Tła ( Hollywood) na którym żyją nasi bohaterowie, Grey oraz Ethan, nie dostaniecie zbytnio wiele, jeżeli chodzi o pewne pikantne szczegóły, jak to się tam żyję „między nimi – celebrytami”. Grey oraz Ethan, zostają parą na podstawie kontraktu ich menagerów, oboje potrzebują przebudzić się na salonach, a ich połączenie dla świata medialnego oraz opinii publicznej, wydaję się najbardziej cenne dla obu stron. On, wydaję się pewnym siebie facetem, wie co odbicie w lustrze pokazuję ona grzeczna, poukładana dziewczyna, która w głębi serca chyba sama siebie jeszcze może zaskoczyć. W sumie udawana relacja, dla dwójki aktorów, nie powinny być czubkiem góry?

Każde z nich ma za sobą życiowo-miłosne doświadczenia, ona złamane serce on śmierć przyjaciela, rozwód i dwójkę dzieci, czy coś między nimi się przebudzi, to już musicie sami ocenić, sięgając po książkę, którą czyta się w miarę szybko. Czy bezboleśnie, jak wszędzie, życie pisze scenariusze, nie zawsze kolorowe, ludzie mawiają, że podobno nie rzuca nam na barki tyle ile byśmy sami nie mogli udźwignąć?

Książka warta uwagi, końcówka może zaskoczyć niektórych niedowiarków wb powieści. Myślę, że z dodatkiem kocyka i rozgrzewającej herbatki, spełni oczekiwania.

 

Moja ocena 8/10

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .