Przejdź do głównej zawartości

TO: rozdział 2!

Pennywise powraca.

Prawdopodobnie pierwszy klaps na planie do drugiej części TO, padnie 18 czerwca br. Zdjęcia mają potrwać do pażdziernika/ listopada br.

Akcja filmu przeniesie nas 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części. I choć zobaczymy w nim aktorów znanych z części pierwszej, to większość czasu ekranowego przeznaczonych będzie dla dorosłych wersji postaci. Na razie pozostało nam czekać na listę pełnej obsady. Wg pierwotnych doniesień, premiera TO: rozdział 2, została ustalona na wrzesień 2019.

TO, jest ekranizacją jednej z najbardziej popularnych i jednocześnie przerażających powieści Stephena Kinga. Wersja miniserialowa, ukazała się w 1990 roku, a postać przerażającego klauna zagrał Tim Curry.

Pierwsza ekranizacja filmowa, ukazała się na jesieni roku 2017, bijąc rekordy oglądalności w kinach na całym świecie.  Trzyma kciuki, aby kolejna część sprostała oczekiwaniom widowni.

Poniżej link do mojej recenzji TO.

http://www.jejspojrzeniem.com.pl/2017/09/to-recenzja.html

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Żyj dwa razy, kochaj raz / Recenzja

Stara miłość nie rdzewieje.

Krampus, legenda o Złym Duchu.

Nie tylko rózga, straszy dzieci na święta.

Dzień czekolady – Anna Onichimowska / Recenzja

  Uwielbiam książki dla dzieci, które trafią każdego dorosłego. Poruszą, zmuszą do refleksji, myślenia poza horyzontem codzienności i tego co nam – starym, wydaję się najważniejsze. Miłość, dzieciństwo, tęsknota, przyjaźń, przywiązanie. To i jeszcze wiele innych uczuć, poczujecie czytając Dzień czekolady .